ساعت دیواری

ساعت دیواری پوستری
آنچه که دنیای امروز را جذاب تر کرده است خلاقیت است. نه آنکه در گذشته نبوده است اما امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژِی وسعت آن بیشتر شده است و هنگامی که خلاقیت و جذابیت به هم می آمیزد پدیده هایی خلق می شوند که نمی توان به راحتی از آن صرف نظر کرد.
ساعت دیواری پوستری با عقربه های بزرگ فلزی بر پایه کاغذ دیواری سه بعدی از چنان جذابیتی برخوردار است که تحسین هر بیننده ای را بر می انگیزاند. این ساعت به عنوان یک محصول دکوراتیو در فضاهای معماری با طرح های بی نظیر عمق دار و سه بعدی می تواند یکی از اجزا تاثیرگذار نمادین برای آن فضای معماری تلقی گردد. همچنین می تواند هدیه ای بی نظیر به فرد یا افرادی باشد که تمایل دارید بخشی از روح خود را به آنها ببخشید.
قطر صفحه ساعت تقریبا ۱۰۰ سانتی متر و ضخامت آن کمتر از یک میلی متر است و موتور ساعت در پشت پوششی فلزی به ضخامت ۲ سانتی متر در وسط قراردارد. نصب آن به آسانی و توسط اقلامی که در بسته بندی آن وجود دارد مطابق راهنما قابل انجام است.

ساعت دیواری پوستری می تواند به مثابه هدیه تبلیغاتی نیز موثر واقع گردد مگر نه آن که هدف از هدیه تبلیغاتی برای سازمان ها اخذ وفاداری از مشتریان و نشان دادن ارزش ها و ثبت  در ذهن و روح آنها نه به عنوان فقط همکاری در کسب و کار بلکه به عنوان دوست برای همکاری های بلند مدت است؟ در همین جا است که خلاقیت و تاثیرگذاری نقش خود را نمایان می کند.

سازمان ها همچنین می تواند لوگو و نام و یا محصول خود را در طراحی صفحه ساعت داشته باشند.